simbud.net

O firmie

 

Firma SIMBUD istnieje na rynku od 1993 r. Zajmujemy się produkcją sprzedażą i montażem stolarki budowlanej. Sprzedajemy towary najwyższej jakości, zyskując coraz większe grono zadowolonych klientów.  Naszym atutem jest profesjonalny montaż i serwis świadczony przez własną grupę montażową , a także doświadczenie, fachowe doradztwo i terminowość. Nasi pracownicy są otwarci na potrzeby klienta. Oferujemy szeroką gamę stolarki okiennej i drzwiowej, dostosowaną do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych oraz indywidualnych potrzeb klientów.

Realizujemy również nietypowe zamówienia.

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa inwestora, mamy w ofercie wszystko, co jest związane z oknami: rolety zewnętrzne aluminiowe, roletki materiałowe, parapety zewnętrzne (stalowe, aluminiowe), parapety wewnętrzne. Oferujemy również drzwi wejściowe stalowe, PCV, aluminiowe w zależności od możliwości finansowej klienta.

Każdy klient zamawiający u nas usługi może liczyć na przyjazd naszego pracownika, który dokona pomiaru okien, rolet, drzwi. Żeby zgłosić chęć zakupu wystarczy zadzwonić, nie ma potrzeby osobistego przyjazdu do naszego biura. Odwiedzimy państwa w najszybszym możliwym czasie. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, nasi doświadczeni pracownicy są do dyspozycji przez 6 dni w tygodniu.

Sukcesem firmy SIMBUD są w znacznej mierze nasi pracownicy z odpowiednim specjalistycznym przygotowaniem zawodowym. Wielu z nich jest z nami od samego początku działalności. Kładziemy spory nacisk na ciągłe doskonalenie kadry, co wiąże się z jej ustawicznym szkoleniem. Mamy nadzieję, że firma SIMUD zadowoli Państwa profesjonalną obsługą, szerokim asortymentem towarów oraz wysoką jakością świadczonych usług.